top of page

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ долучився до Культурного Десанту

Оновлено: 2 трав.

На початку лютого ще одні талановиті українські артисти долучилися до лав Культурного Десанту.Хлопці з гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирвалися з щільного графіку благодійних концертів туру «Вільні Люди» по Україні, щоб заспівати разом з військовими на прифронтовій Донеччині.


Кожен наш концерт: у бліндажі, наметі, підвалі, ангарі, - він для цих мужніх людей, які не втомлюються боронити нас кожен день від нечисті.

Якщо нам вдалося покращити хоч один важкий день на фронті для наших воїнів, викликати на їх обличчях усмішки, зігріти й підтримати, то день пройшов не дарма.


На цьому відео Валентина. Ця жінка, що сумлінно турбується кожен день про наших воїнів, витирає сльози. Знаєте чому? Бо хлопець Сашко, який із захопленням розповідав їй раніше про цю пісню, вже ніколи цю пісню не почує…


На цьому відео Надія. Та Надія, що у час темряви, час смутку, страху і душевної бурі, сповнює наші серця варто лише вийти на двір, подивитися у небо, і побачити там недосяжні зорі.


На цьому відео Любов, яка загоїть усі рани. Яка так сильно змушує нас бажати повернутися, і знов подивитися на зорі. Під мирним темним небом, з нашими коханими, підняти голови, і подивитися на зорі…

Чому ми будемо йти попре все?

Тому що бачимо в кожній поїздці, в кожному концерті на фронті, як запалюємо жагу до життя в наших воїнах. Як їх очі горять. Горять тим, щоб перемогти. І повернутись додому.

Цей обмін енергією — дружня бесіда, вірш, чи пісня, єднає нас, як ніколи.

Як сказав соліст гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець : «Коли воює вся країна - кожен має робити свій внесок».

Культурний Десант - це наша змога виказати вдячність військовим за їхню службу та мужність.

Разом до перемоги!


bottom of page