top of page

Хмельницький — Ізюм “РАЗОМ!”

Оновлено: 28 січ.

Рух об‘єднання «РАЗОМ!» — це міста-друзі, які сформовані завдяки щирому бажанню українців бути один одному великою родиною. Другою парою стали Хмельницький та Ізюм.

За увесь час волонтерськими організаціями Хмельниччини до Ізюмської громади було надіслано понад 10т гуманітарної допомоги та 4000 адресної.

Важливий елемент нашого руху об‘єднання «РАЗОМ!» - логістика. Завдяки начальнику Хмельницької військової адміністрації Гамалію Сергію та першому заступнику начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Тюріну Сергію весь вантаж та делегації прибули вчасно.

Від благодійного фонду UAFuture ГО «Українці Майбутнього» було надіслано понад 300 подарунків для дітей зокрема: технічне обладнання, а саме - телефони, ноутбуки, книги та планшети. Гуманітарну допомогу, теплі речі, пледи та продуктові набори понад 1000 адресних допомог.

Благодійний фонд БЛАГО ФОНД UA привезли велику кількість гуманітарної допомоги, теплі речі, пледи та 300 продуктових наборів.

Благодійний фонд «Захист Хмельниччини» привозять до Левківки та Бобенкове гігієнічні засоби, памперси, канцтовари та книжки для дітей. Вся допомога відбувається адресно та за попередніми запитами.

Разом із волонтерами до Ізюмської громади приїздять і артисти «Культурного Десанту», які є невід‘ємною частиною руху. Бо зараз ми розуміємо, що важлива не тільки матеріальна складова, а і ментальна.

Також завдячуємо військовій адміністрації та міський Ізюма, за підтримку в організації, логістиці та харчуванні учасників руху "РАЗОМ!"

Доєднуйтесь до нашого всеукраїнського руху волонтерів України!


Пам'ятаймо, ми переможемо тільки РАЗОМ!🇺🇦


bottom of page