top of page

Концерти Культурного Десанту в Києві

Оновлено: 21 жовт.

В останній вікенд вересня, в київському арт-просторі UYAVА, ми провели два благодійні концерти й нам було за честь зібрати в столиці аудиторію, котра без перебільшень є сучасною елітою України.

Це наші воїни ЗСУ, які перебувають на лікуванні та відновленні у столиці, співробітники патрульної поліції, ДСНС, Укроборонпром, прикордонники, хлопці з бойових підрозділів СБУ.


Підтримка цих людей і пошана до них — те, на чому будується місія Культурного Десанту, й те, що на нашу думку має бути фундаментом відносин між тилом і фронтом.


Раді були надати можливість відвідувачам не лише насолодитися музикою, а й особисто познайомитися з героями сучасності та подякувати їм за службу та роботу.А також зібрати кошти на посилення Сил, що працюють на перемогу. Під час заходу ми зібрали 160 000 гривень, які спрямуємо на закупівлю сталі для обшивки «хаммерів» для 10-го батальйону 59-ої бригади та підтримку «Групи Тора» в складі департаменту Патрульної поліції України.


Більше про місію наших благодійних заходів — у відео з артистами які вже встигли стати нашими добрими друзями та частиною Культурного Десанту.

Вдячні арт-простору UYAVA за допомогу в організації концертів

📸 Марія Ящук

bottom of page