top of page

Культурні Сили України на Харківщині

Ми продовжуємо розширювати межі нашої роботи, тому нові, старі та майбутні проєкти тепер обʼєднані під назвою «Культурні Сили України». Це платформа культурних, освітніх та психологічних проєктів.Один з напрямків діяльності - робота з деокупованими територіями.

В червні до дня Захисту Дітей ми разом із проєктом «Культурне Відродження» відвідали Харківську область. Раніше ми вже працювали за цим напрямком у Харківській та Херсонській області. За весь час нашої роботи ми охопили 3500 людей, залучили 26 волонтерських організацій та провели 11 масштабних концертів для дітей та дорослих. Під час наших зустрічей проходять майстер-класи, театральні вистави, вертеп, музичні виступи, лекції з української мови, український розмовний клуб та б'юті процедури.


За три дні ми відвідали Дергачі, Чкаловське, Рогань, Борову та Грушівку. Для дітей та дорослих провели вистави від лялькового театру «Маріонеток» та ілюзіоніста Юрія Мончака. Також до нас долучився талановитий художник з Харківщини - Ярослав Лебединець, який провів майстер-класи з малювання. Дякуємо проєкту «Культурне відродження» за лекції з арт-терапією для дітей та допомогу у логістиці.


До Харківщини ми приїхали з нашими друзями з БО «Центр волонтерства та захисту», які привезли понад 15 т гуманітарної допомоги, серед якої новий одяг, гігієнічні та продуктові набори і дитячі подарунки.


Під час цієї поїздки продовжили малювати мурали нашого проєкту Стіни Культури. Це був креативний подарунок для смт Борова. Вже є домовленості, що це буде не єдиний мурал.

«Ми дуже раді знайомству та можливості співпраці з цими проєктами. Це неймовірно талановиті і позитивні люди, які здатні прикрасити і зарядити своєю енергією все і всіх навколо. Висловлюємо щиру вдячність координатору проєктів Юлії Неценко-Григорян, за те, що допомагає і підтримує культурне відродження нашої громади», - зазначила Карина Сергіївна Шевченко, заступник Борівського селищного голови.

Для того, щоб деокупувати територію - достатньо вигнати з неї ворога фізично. Для того, щоб деокупувати людей - потрібна кропітка праця з їх свідомістю. Всі наші сили сьогодні спрямовані на перемогу України. Дякуємо усім, хто протягом року надає всебічну допомогу Харківщині!

bottom of page