top of page

Культурний десант у Запорізькій області - музика, яка лікує душі та додає сил

Днями у прифронтових населених пунктах Запорізької області митці зустрілися із рятувальниками, які продовжують захищати громадян від наслідків, які принесла на нашу землю війна.

Співробітники ДСНС разом із цивільним населенням змогли насолодитися музикою та піснями у виконанні Культурного десанту. Скрипаль Мойсей Бондаренко, композитор і піаніст Михайло Олійник, Софіє, артистка яка популяризує культуру кримли: митці, що завітали у Запорізький край змогли створити не тільки гарний настрій, а й, заспівавши разом із рятувальниками, торкнутися сердець кожного, хто мав змогу послухати виступи.

Навіть крізь бетонні перекриття сховищ, у яких артисти дарували людям свою творчість, долинула така необхідна підтримка, надія та віра у найкращі часи, у Перемогу там мир над нашим українським небом.

Сьогодні «Культурний Десант» — це важлива зброя. Музика лікує, підіймає настрій та додає сил нашим героям. «Завдяки вашій підтримці ми отримуємо більше сили для того, щоб впевнено продовжувати свою службу – рятувати людей» - зазначають рятувальники.


Головне Управління ДСНС України у Запорізькій області


bottom of page