top of page

Культурний Десант завітав до харківських нацгвардійців на передову

До бійців 3 бригади оперативного призначення «Спартан» завітали артисти Культурного десанту. Наша ініціатива майже від початку повномасштабного вторгнення допомагає військовим відволіктись від стресу війни та насолодитись мистецтвом.


Під час свого виступу артисти заспівали пісні, зачитали вірші, а одна з учасниць виступила з авторським стенд-апом. Кожна можливість відпочити, розслабитися та відволіктися від війни стає надзвичайно важливою для гвардійців, один з бійців, на псевдо Сова поділився своїми враженнями:

«Концерт для нас був чимось неймовірним. Я хочу подякувати кожному артисту, який сьогодні виступив для нас. Всі ми потребуємо таких моментів, коли ми можемо зупинитися, розслабитися та насолодитися життям».

Цей захід став не просто розвагою, його головною метою було підняття бойового духу наших захисників. Він став справжнім культурним піднесенням для гвардійців, які з ентузіазмом слухали виступи артистів. Військовослужбовці відчули велику підтримку та повагу до своєї служби.

«Ми один одного розуміємо. Ми трошки переступаємо за рамки звичної культури і входимо в культуру військових, де ми можемо і гостре слівце якесь сказати, і пожартувати так, що це зрозуміє тільки людина яка була на бойових. І нам здається, що це зараз дуже ціно для тих хлопців і дівчат, які сьогодні боронять нашу країну», – поділився один з артистів «Культурного десанту», актор та гуморист Євген Воронецький.

«Культурний Десант» працює вздовж усієї лінії фронту і активно допомагає підтримувати бойовий дух та морально-психологічний стан бійців. На рахунку нашого проєкту вже понад дві тисячі концертів на лінії фронту. І зупинятись ми не збираємось, бо підтримка військових це одна зі складових майбутньої перемоги.

bottom of page