top of page

ТНМК & YARMAK - Плюс-Плюс (++)

ТНМК та YARMAK (Ярмак) випустили «++» - спільний бенгер, який прокачає всіх на стороні добра. Драйвери української хіп-хоп сцени об'єдналися заради пісні про перемогу України у війні проти хворої російської імперії.Ця історія почалася минулої весни, коли на подкасті «ПЧ» («Пряма червона») футболіст національної збірної Олександр Караваєв попросив Фоззі передати привіт Ярмаку - знав, що грали разом в артистичній команді. Фоззі привіт передав, і в процесі спілкування з Ярмаком дійшли висновку, що час вже написати щось спільне. Час єднатися перед страшним ворогом. Далі артисти час від часу обговорювали ідеї, одна з них мала умовну назву «++». «++» - так давно спілкуються наші військові, підтверджуючи цим отримання якоїсь інформації.


Фагот, ТНМК: «Сьогодні вся наша енергія налаштована на перемогу, чим би ти не займався, пишеш пісню, граєш концерт, учишся стріляти, керувати дроном, проходиш курс по такмеду, або ж риєш собі схрон від ворожих прильотів, все це з думкою про наше світле майбутнє, а воно саме сьогодні залежить від кожного, хто намагається опанувати військові професії та відповідно і військовий сленг, а там немає часу на довгі слова, тому «зрозумів», «прийняв» та «дію» буде просто ++.»


Розклад був насичений - Ярмак у війську, ТНМК - в благодійному турі. І наприкінці минулого року нарешті змогли зустрітися й записатися в Києві, а потім - знову роз'їхалися. Насичені графіки, воєнні завдання, творити та погоджувати доводилось в онлайні. Взимку ще раз зібралися на студії, переписали трек начисто і почали думати над відео на цю пісню. Знову-таки роз'їхавшися хто куди. Загалом процес був тривалий, але головне - що пісня і відео нарешті виходять. І цей трек ніби гармата. В ЗСУ ++!


_________________

Кліп зроблено за сприяння Командування Сухопутних військ України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України.bottom of page