top of page

Вінниця - Балаклія «РАЗОМ!»

Оновлено: 28 січ. 2023 р.

Рух об‘єднання «РАЗОМ!» створює справжні «мости» між містами нашої України, які працюють вдовгу. І першими долучилася саме Вінниця, яка у листопаді ввімкнулась в допомогу Балаклії.


За чотири місяці плідної співпраці волонтери Вінниці закрили більше 700 адресних запитів від жителів Балаклії. Це був одяг, музичні інструменти, планшети, телефони, велосипеди, книжки, іграшки і багато чого ще.


Містом було виділено 6,5 мільйонів на ремонт житлового фонду та паливно-мастильні матеріали, генератор на 200 кВт, який забезпечує центральну котельню під час відключення світла, 12 тонн дизельного пального та 9 тонн бензину. Це ті матеріальні цінності, які дійсно набули значення за часи окупації.

Але важливою стороною є не тільки гуманітарна допомога, а і ментальна. З Вінниці в Балаклію приїздили волонтери з дитячими програмами, майстер-класами, солодощам та головне — з настроєм, який передавався, відчувався максимально щиро та по-справжньому.


Також був переданий величезний міський автобус, який вже курсує містом. Він не тільки стилізований, а і був наповнений понад тонною питної води для пунктів Незламності, засобами гігієни та виробами медичного призначення.

Наша робота — це в першу чергу люди. Саме вони важливіші за все і саме вони є основою руху об‘єднання «Разом!».


Ми дякуємо Вінницькому міському голові Сергію Моргунову та його Заступнику - Миколі Форманюку, депутатам Вінницької міської ради - Володимиру Онофрійчуку, Олександру Мельнику та Володимиру Малініну.


Також ми дуже пишаємось нашими друзями з міста-героя Балаклія. Дякуємо Начальнику Балаклійської міської військової адміністрації - Карабанову Віталію та Заступнику начальника Балаклійської міської військової адміністрації - Будянському Максиму.

І окрема подяка нашим постійним Харківським партнерам - благодійному фонду «Жовта допомога», які весь цей час допомогають з розміщенням, логістикою та координацією. А також дякуємо: Волонтерський центр "Шахіна"

ГО "Мистецьке об'єднання "Плай"

Центр реабілітації "Гармонія"

ГО «ТРЕБА ДІ-Я-ТИ»


Доєднуйтесь до нашого всеукраїнського руху волонтерів України. Кожен може допомогти!

Пам'ятаймо, ми переможемо тільки РАЗОМ!🇺🇦bottom of page